Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyek azok a videokártyák...

Melyek azok a videokártyák amik támogatják a 4K videólejátszást?

Figyelt kérdés
Sajnos mint kiderült a gyártói oldalon a 4k support nem azt jelenti, hogy 4k videót is támogat. Csak multimédiára használok egy gépet de abban a kártya csak HD-t számol a 4K videóval még a proci küzd. Olyan kártyát szertenék ahol a 4K videót is a vga számolja. Minél olcsóbb annál jobb játékra úgy sem fogom használni. Köszönöm a segítséget.

2018. jún. 8. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
nekem 1080Ti-om van, az támogatja
2018. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Azt gondolom, hogy támogatja :), viszont nekem a legalja kell. Játszani nem fogok rajta mint írtam és a gép nem került összesen annyiba mint ez a kártya.

2018. jún. 8. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:

googleben rákerestem neked a 4K-s támogatásra :)

[link]

2018. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez az oldalt én is ismerem de mint írtam a gyártói 4k support nem egyenlő a videótámogatással. Ez az oldal is csak azt jelzi, hogy mely kártyákat ajánlották 4k játékra.


A 7. széria pl egyáltalán nem támogatja a 4k videó dekódolást.

2018. jún. 8. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Pentium G4400 integrált gpuja képes rá.
2018. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!