Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a légkondiból egy csövet...

Ha a légkondiból egy csövet vezetek a gépembe be, és az hűti a PC-m hardvereit, az nem járna semmilyen veszéllyel?

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak levegőt fúj, akkor nem, de vigyázz nehogy víz is kerüljön a csőbe, mert... nos tudjuk annak milyen hatása van
2018. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj arra, hogy honnan vezeted be a csövet a légáramlatok miatt. Nem lenne jó, ha a komponensek hűtéseitől kiáramló meleg levegőt szépen felkavarnád a gépházon belül. Ha már befele plusz levegőt vezetsz, szerintem kifelé is kellene valami, ami a gépházon keresztül gyorsabban áramló meleg levegőt kellően gyorsan el tudja vezetni, elkerülve a hőmérséklet emelkedését. Amondó vagyok, hogy próbáld meg inkább a gépházban gyárilag kialakított hűtésfoglalatokkal növelni a hűtés hatásfokát és ha úgy nem megy, akkor folyamodj csak a házi praktikákhoz.
2018. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=g3ePw1lmnU8


Nem tudom, hogy mennyire praktikus, de meglehet csinálni...

2018. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!