Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártyákon a VRAM hűtés...

Videokártyákon a VRAM hűtés szükséges?

Figyelt kérdés

Láttam két hete eBay-en egy használt GTX680-at (márka nélküli, valszeg valami referencia/prototípus féleség) nagyjából 12k+2k szállításért, úgy voltam megkockáztatom. Meg is jött, működik, nem fake, hozza a teljesítményét.


Szétszedtem, gondoltam újrapasztázom, és azt vettem észre hogy a vram-on nincs semmiféle hűtés, a bordák sem érnek oda. Csak úgy ott vannak.


Tehát a kérdés, vram hűtés nélkül lesz gond? Melegednek? Napi 10 órát legalább menne, mert nem csak én használom a gépet (mégha enyém is :D ) hanem tesóm, apám is szokott játszani. Sőt most nyáron az se kizárt hogy szinte 0-24.


(VRM-eken van hűtés amúgy)


Amennyiben kellene rá valami, mit javasoltok?


2018. jún. 8. 22:39
 1/2 A kérdező kommentje:

Néztem pár videót, ezeknek nagyjából 60%-nál volt hűtve a vram, 40%-nál nem.


Pl ezen nincs, pedig MSI: https://www.youtube.com/watch?v=mvUqkbCpGFk


Hát akkor gondolom annyira nem kell aggódni, amúgy is best buy volt a kártya, de azért véleményt szívesen fogadok.

2018. jún. 8. 23:13
 2/2 anonim válasza:
Ha játékokra akarod használni akkor mindenképp, főleg ha az adott játék egészen új.
2018. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!