Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 10-et tettem a gépemre...

Win 10-et tettem a gépemre nem érzékeli sem az egeret se a billentyűt. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudok tovább lépni , a végén járok hogy válassza ki a régiót. (Már win 10 ablakban jeleniti meg)

2018. jún. 9. 00:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Alaplapi drivereket tedd fel. A gyártó oldalán megtalálod
2018. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nemtudom feltenni , mert nem erzékel semmilyen portot.
2018. jún. 9. 10:24
 13/19 A kérdező kommentje:
A nethez is csak usb stick-el tudok csatlakozni
2018. jún. 9. 10:25
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem rossz op-t tettem rá?
2018. jún. 9. 10:26
 15/19 anonim ***** válasza:

Tölts le egy másik gépen egy ubuntut, csinálj egy bootolható pendriveot, vagy lenezt, a problémás gépen bootolj be róla és használd live lemezként. Tehát ne telepítsd, hanem indítsd a rendszert. Ott valószínűleg fog menni a stickes net illetve fogod látni a windows meghajtóját. A windows meghajtójára töltsd le a szükséges illesztőket, majd indítsd a windowst és telepítsd az előbb letöltött illesztőket.

Windows 10nél még ilyen gondom nem volt, pedig egy megyei cégnél vagyok informatikus, elég sok gépet telepítettem már az évek alatt. Utoljára xp-nél jártam így

2018. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Jobb also sarkoba meg jelent egy ikon ami az usb jel áthuzva piros X el..
2018. jún. 9. 16:23
 17/19 A kérdező kommentje:
Bealitottam bios-t legacy memoriara, most hogy erzekeli a billentyuzetet , de lefagy a windows.. en mar teljesen nem ertem mivan
2018. jún. 9. 17:01
 18/19 A kérdező kommentje:
Viszont a wifi usb trick-tol megy és azt beerzekelte. (Nincs baj az egerrel meg a billentyuzettel)
2018. jún. 9. 17:19
 19/19 A kérdező kommentje:
Illetve a pendrive-ot is. Most megpróbálom mégegyszer ujra tenni, (ps2 rol) hátha jó lenne
2018. jún. 9. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!