Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Lenovo Thinkpad X1 Carbon...

A Lenovo Thinkpad X1 Carbon milyen minőségű laptop a többi laptophoz képest és milyen minőségű a korábbi Thinkpadekhez képest?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Már úgy érted a piacon lévő több ezer különböző tipusú laptophoz képest? Kicsit hosszú lenne a lista.
2018. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért ilyen kaliberű laptopból nincs olyan sok, ha a gamer laptopokat és a Macintoshokat nem számítod bele.
2018. jún. 17. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Katonasági teszteken ment át, por, nedvesség, rázás, stb ellen.


De, nekem is ilyen van, mutatok valamit neked:

[link]


Megrepedt, pedig nem esett soha le, csak ahogy emelgettem... De amúgy brutális, legjobb cuccosok benne.

Nekem még csak a 2. generáció van (6.-ik van kint), itt mondjuk az ujjlenyomat csak húzható, nem oda tartani kell és még csak mSata m.2 SSD mehet bele, semmi gyors NVMe :/

2018. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és a műanyag masszívabb, mert van Thinkpad x220 és x230-am is, azok nagyon stabilak, de a X1 Carbon pedig hűvösebb a kéznek
2018. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!