Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egérpad lenne a legjobb?

Milyen egérpad lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Van ez a Razer Firefly Hard (ennek valami kemény anyagból van a teteje

meg van a Firefly Cloth(ez szövet)

Melyik a jobb?



#Razer #firelfy
2018. jún. 18. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi. A kemény könnyebben takarítható, viszont ha nem olyan az egereden a skate, akkor el tudja koptatni igen hamar. A szövetet nehezebb tisztítani.
2018. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
razer deathadder chroma az egér nemtudom azon mennyire kopna
2018. jún. 18. 09:24
 3/6 A kérdező kommentje:
arra lennék kiváncsi hogy az a keményebb nem túl hangos? mert ugye ha műanyag akkor eléggé karcos hangja tud lenni ha huzkodom rajta az egeret
2018. jún. 18. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden használat előtt kézmosás és le kell söpörni a padot is, ne legyenek szemcsék. A kemény pad igazából utazni jó, nem gyűrődik, nem szakad, egyébként más előnye nincs. Nagyon könnyen csúszik rajta az egér, nekem azért nem jó a kemény, nincs semmi ellenállása.
2018. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mondjuk azt én sem szeretem ha nagyon könnyes csúszik az egér

akkor szerintem a szövetbevonatú lesz

2018. jún. 18. 11:43
 6/6 A kérdező kommentje:

Akit érdekel annak leírom ki tudtam próbálni egy Firefly Hard (ez a kemény műanyag bevonatos)verziót és azt kell mondanom hogy aki nem szereti hallgatni azt ahogy 2 műanyag súrlódik egymáson az nem vegye meg mert nagyon hangos


A szövet viszont nagyon csendes

2018. jún. 18. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!