Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NEm szól a bal füle a fejhallg...

NEm szól a bal füle a fejhallgatómnak, megéri megjavíttatni, vagy inkább vegyek egy újat?

Figyelt kérdés

Erről,a típusról lenne szó: [link]

Egyéb baja nincsen, nagyon elégedett voltam vele



2018. jún. 18. 15:27
 1/6 anonim válasza:
szia inkább vegyél egy másikat sokkal jobban jársz!
2018. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valszeg megtört a vezeték. Vegyél egy újat!
2018. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet javítani, de csak ha preciz kezed van, mivel hajszálvékony a kábel benne. Legtöbbször a csatlakozónál törik meg. Nekem is egy olcsó 2500 forintos fülesem van. Megtört a csatlakozóban a kábel, nem szólt a fele. Szétvágtam, forrasztottam rá egy új jack dugót és azóta is (2 éve) működik. De elég nehéz volt megcsinálni.
2018. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fantom83 ***** válasza:

Mozgasd meg a Jack csatlakozónál,ha életre kel,ott van megtörve.

90Ft egy 3,5mm-es csatlakozó,simán meg tudod csinálni.

Én tegnap javítottam meg az Mp3-fülhallgatómat (Genius),15 perc alatt megvan.

2018. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nézd meg, hogy szét lehet-e szedni. ha igen, akkor van remény, meg kell mérni, hogy hol szakadt a kábel, és ki kell cserélni. ha nem, akkor új fejhallgató.
2018. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja és amúgy nem tudom, miért írják, hogy nehéz művelet, ha csak új csatlakozó kell, akkor nagyon simán veszel egy új jack dugót és ráforrasztod, ha meg szét kell szedni, az kicsit macerásabb, de nem vészes az sem, egy próbát megér.
2018. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!