Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom a hardvereket és a...

Hol tudom a hardvereket és a gépet összeszerelni ha mindent máshonnan vettem?

Figyelt kérdés

Nem értek az összeszereléshez és nem akarom elrontani.


Hova vigyem? A PCX nem vállalja mert nem tőlük vettem a hardvereket.



2018. jún. 19. 11:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát mindent különböző boltokból vettem!
2018. jún. 19. 11:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Helyi kis számítástechnika boltba bemész és rákérdezel, szinte minden ilyen helyen bevállalják neked.


B verzió:

Próbáld meg magad, rengeteg oktató videó és lerás van neten, lehet 4 óra is lesz, mire összeszülöd elsőre, de az élmény mindent visz.

2018. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lipp Roland válasza:
Pont neked tudom ajánlani youtubon : Karak92-nek indult egy sorozata ahol lépésről lépésre mindent elmagyarázva szerel össze egy számítógépet Link: [link] . De ha nem mered saját magad összeszerelni biztos vannak különféle olyan boltok akik összeszerelik neked.
2018. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akár egy hozzáértő ismerős, de egyébként valóban, egy PC boltba bemész és megkérdezed. ha nem vállalják bemész a kövibe, és így tovább.
2018. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!