Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alaplap éri meg?

Melyik alaplap éri meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! gép vásárlás elött vagyok, de mivel nincs rá sok költeni való pénzem, ezért olcsón szeretnék kijönni, a gépet játékokra használám, így mindig úgy vagyok vele hogy az alaplap-ból a legolcsobbat, mert az alaplap úgyse ad +fps-t


azonban, érdekelt, és utána is jártam a chipset tipusoknak, pl az egyik több usb portot tud kezelni mint a másik stb...


Hogy olcsón jöjjek ki, megéri megvenni a


-MSI H110M PRO-D alaplapot,

vagy inkább vegyem meg drágábban a

-Asus TUF H370-Pro Gaming alaplapot?


Mi az a nagy különbség a kettő között ami hátrány lehet? illetve játékok szempontjából melyik éri meg jobban?


előre is köszi a válaszokat!

(bocsi a helyesírásért)



2018. jún. 19. 17:42
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, az v2-es a gaming lap, akkor inkább a h110m vagy MSI Z270 Gaming Plus?
2018. jún. 19. 18:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez függ attól is milyen processzort szeretnél beletenni, mert a H110 és Z270 csak 6. illetve 7. generációs i3/i5-öket tud kezelni, mig a H370 tudja kezelni a 8. generációs processzorokat is.
2018. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ha olcsó h110m-t választok akkor i5-7600k... z270 esetén ugyan úgy i5-7600k.. de lehet hogy inkább választok egy z370-s lapot és egy i5-8400-at rakok bele


továbbra is a kérdésem: "Mi az a nagy különbség a kettő között ami hátrány lehet? illetve játékok szempontjából melyik éri meg jobban?"

2018. jún. 20. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!