Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki összeállítaná nekem a...

Valaki összeállítaná nekem a legerősebb konfigot nekem pcx-en úgy, hogy az bele férjen a 120. 000 keretbe. Vágásra, játékra, streamelésre kell! Ha lehet laptop legyen de ez nem fontos (? )

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
És ha te megpróbálnád, azt közzé tennéd, mi meg segítenénk kijavítani?
2018. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megyek összerakok eggyet...
2018. jún. 21. 11:45
 3/8 A kérdező kommentje:

Videó kártya:

[link]


Processzor:

[link]


Ház:

[link]


Alaplap:

[link]


Táp:

[link]



OP rendszer:

[link]


Ram:

[link]


Ssd:

[link]

(Elég nekem ez a 120 giga, van itthon külső HDD)


Ezt raktam össze, és van gy érzésem, hogy az ssdn kívül mindenbe belefogtok kötni... de nem értek hozzá!

2018. jún. 21. 12:07
 4/8 A kérdező kommentje:
+még kértem rendszertelepítest, akkor felrakják így is az ssdre? Vagy nem? És ha igen, akkor a drivereket is felrakják?
2018. jún. 21. 12:09
 5/8 szántóvető ***** válasza:

ez a kártya nem való gamingre úgyhogy felejtsd el.használtan nézz valami épkézláb gépet mert újonnan ennyiért nem tudsz összerakni olyat amelyik megfelelne.

[link]

[link]

[link]

2018. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből nekem kijött egy i5-2500 + GTX960 konfig 16GB RAM-mal, szóval hajrá, irány a hardverapró...
2018. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyiből még az oprendszer is legyen benne? Hahaha Töltsd le minek azért pénzt adni, ha ingyenes lenne mint a Facebook akkor is teli lenne a Microsoft pénzzel. Ez a hülyék önkéntes adója.

Tiltsák le és az emberek nagy része majd átáll ingyenesre, mint a Linux, de ezt ők nagyon nem akarják.


Monitorod (felbontás?), egér, billentyű van?

2018. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egér van, billentyűzet nincs, egér pad van, monitor van, nemtudom a felbontását
2018. júl. 4. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!