Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől volt az hogy, letöltés...

Mitől volt az hogy, letöltés után lelassult a gép? És a steamtől lelassulhat?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve,a szüleim gépére (mert a sajátom elromlott) letöltöttem a minecrafot. A gép úgy gondolta hogy "innen egy lépést sem tovább" és újraindítás után lelassult.A szüleim megelégelték hogy lassú és újra telepítetették a gépet,és akkor kiderült hogy winchester és alaplap csere.Meg is véve,be lett szerelve,azóta teljesen rendben van. (általában zenét és képet töltögetek le).De most steamen nagy leárazás van ,és megvettem a Don't Starve together,mert nagyon jó áron hozzá jutottam,és mivel kaptam mellé meghívót,így az osztálytársammal elfeleztük az árát,és ez tiszta haszon volt.A "mostani" gépre is töltöttem le 2-3 programot (Samsung Smart Swich,Skype,TeamViewer 13) de már csak a TeamViewer van meg.Na most jön a költöi kérdés(ek).:

Régebben miért lassult le?

(Szerinte(etek)d) lessz e valami baja a rárakom a Steamet?(beállítom hogy csak akkor induljon el amikor én indítom el)

Hogyan tudom megnézni hogy milyen ram kell bele? (pl.:ddr2,ddr3...)

(Mindent törlök róla ami felesleges,és időnként lemez töredezettmentesítést futtatok rajta.(és a CCleaner-el a registryget fixáltam,meg törőlettem ami nem kell).


Tulajdonságok:(tudom gyenge)


Proci:Intel Dual Core E5300 (2x2.60Ghz)


Ram: 2Gb (nem tudom ddr mennyi) (Szeretnék bele 2gb ramot)


Videókártya:Integrált Tntel G33/31 Express (256mb)



#számítógép #Windows 7 #Steam #gép specifikáció #gép tulajdonságok
2018. jún. 22. 17:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és Windows 7 Home Premium op. rendszer
2018. jún. 22. 17:21
 2/3 Robivosi ***** válasza:
Alaplap és egyéb információs programmal meg tudod nézni többek között a ram típusát is. Ilyen pl: a Speccy (magyar nyelven is működik és ingyenes), de megnézheted SIW-vel is, vagy AIDA64-el is.
2018. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,megtudtam nézni.ddr2 :D :D
2018. jún. 22. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!