Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan videókártyát ami használt és mai játékokat viszi?

Figyelt kérdés
Sziasztok akarok venni egy videókártyát, gèpem megvan csak egy gt 630 am van ami lofing. 25k akarok rászánni.. Ebben az árban láttam gtx 660,750Ti,gtx 770 re nagyon fáj a fogam de.nincs asszem ebben az árban. Amdből csak is ami olyan "jónak" számit mai szemmel csak az R9 szériából volt.. Azaz r9 260x 270x ... Es igazaból lehet hogy vannak jobbak is de hiaba nezem sehol se talalok jobbat. Szerintetek ezek kozul melyikez vegyem meg.. Vagy ha van ezeknel jobb ebben az arban akkor melyik az?

2018. jún. 24. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha találsz GTX 950-et ennyiből, én azt tudom ajánlani. Elég baráti fogyasztása van, és csak egészen minimálisan gyengébb, mint a dupla akkora étvágyú R9 270X.
2018. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hmm.. köszönöm. ha sikerül kifognom eggyet akkor azt fogom megvenni,de nehéz mert vannak akik arra vadásznak és amint felrakja valaki egyből lecsapnak rá :(

Nehéz lesz :D de ha nem lesz akkor r9-270x-lesz nyerő ugye?

2018. jún. 24. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:

R9 270X-et nem vennék, meg amúgy R9-et úgy általában sem.


950 a nyerő tényleg, 25-30 között vannak.

Nézd a piacot, előbb utóbb csak kifogsz. Ez nem olyan mostanában hogy még válogatni is lehet, mint pár éve, sajnos...

2018. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,akkor keresgélésen leszek :D
2018. jún. 24. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!