Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Belefér ebbe a házba ez a...

Belefér ebbe a házba ez a videókártya?

Figyelt kérdés
Egy Chieftec BT-02b házba belefér egy 21 cm-es videókártya? (1 slotos) Olvastam egy oldalon, hogy elvileg 19 cm a max ami belefér. Na de most akkor még kell valahonnan 2 cm. Ez úgy oldanám meg, hogy kivágnám flex-el a gépház fém elejét, és a videókártya utosó 2 cm-e a műanyag elejében lenne a háznak. Tehát túllógna a ház fém vázán, de még benne maradna a műanyag előlapban. Ott úgy is van szerintem minimum 2 cm hely. Ez így működőképes lenne?
2018. jún. 25. 00:06
 1/4 xKakashix ***** válasza:
én is azt olvastam, hogy 19cm a max amit támogat, hát nem tudom megérné e bajlódni vele, így nem lehet megmondani, ahhoz élőben kellene látni, egyébként milyen kártyát tennél bele?
2018. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mini itx-be a low profile kártyák mennek, abból meg nincs 21 centis hátra fele, szóval felejtős.
2018. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az Inno3D gtx 1050 ti 4gb 1 slotos verziója 21 cm hosszú.


[link]

2018. jún. 25. 13:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, mit gondoltok, ez így mehet?
2018. jún. 25. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!