Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnap össze rakták a gépem....

Tegnap össze rakták a gépem. Új alaplap és processor. De az egyik ventilátor nem megy. Szerintetek nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Fel hívtam aki össze rakta és azt mondta hogy automatikusan el fog indulni. (A ventilátor ami nem megy az hátul van.) Már játszotam 2 játékal de nem indult el. A gépház langyos. A proci 45-50c° körül van a videókártya meg 65-70c° (msi afterburnerel néztem) szerintetek nem lehet baja a gépnek ha esetleg nem megy a ventilátor?
2018. jún. 25. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha játék közben ennyi a hőfok az rendben van. Ha alapállapotban ennyi, az sok. Baja nem lesz, előbb kapcsolja le a hővédelem, de ha nem indul és ez zavar, akkor vissza kell vinni.
2018. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A proci és a vga hő értékek teljesen normálisak, azonban a hátsó ház ventinek mennie kellene.

3 vagy 4 pines a venti?


Közelebbhajolsz, látod hogy 1 pin szabad-e vagy mind a 4-et elfoglalja: [link]


Ha 3 pines, akkor mennie kellene és sajna rossz.

Ha 4 pines, lehet igaza van, de nem ártana beállítani hogy alapból is menjen kis fordulatszámmal, és játék közben meg végképp kapcsoljon be.

2018. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a BIOS-ban lehet beállítani, esetleg ha van az alaplaphoz valami windows szoftver...
2018. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!