Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó ez a táp ebbe...

Szerintetek jó ez a táp ebbe a gépbe?

Figyelt kérdés

Configom: gtx 1060 6gb oc windforce, ryzen 5 1600,gigabyte ab350m gaming 3,2x8gb corsair vegeance 2666mhz ram, 1TB WD HDD.


Nagyon félek a táptól, mert vagy megy rajta a gép vagy nem, s hallottam, hogy attól, hogy márkás még lehet rosz is, sokszor egy noname táppal is jobban jár az ember, azért már nem tudok dönteni, hogy m,éregdrága tápot vegyek-e, ami lehet nem is lesz jó, vagy egy olcsó nonamet...

Egy corsair CX450 450w Bronze-ra gondoltam, ami nem olyan bűn drága, de azért márkásnak nevezhető. Van egy 17000-es felső határ, felébb nem szeretnék menni, ez a táp ami "szimpatikus", szerintetek nem lesz gond?



2018. jún. 26. 18:13
 1/4 MGéza ***** válasza:
Jó lesz.
2018. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont kapnál ennyiért Pure Power 10 400W-ot, 17k alatt az a legjobb vétel.
2018. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is kitartanék a pure power mellett.


A tápon nem éri meg spórolni.

2018. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó lett :)
2018. júl. 12. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!