Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv. SSD kompatibilitással...

Üdv. SSD kompatibilitással kapcsolatos kérdés lenne, van egy Asus H110M-k alaplapom, sata3-as csatlakozók vannak rajta. Vásároltam egy SSD-t (Kingston UV400) A gond az, hogy biosban nincs lehetőség a sata 3 kezelést átállitani AHCI módra!?

Figyelt kérdés
Ettől függetlenül működik az ssd rendesen,elég gyors is bár a válaszidő volt néha 2-300ms is amig frissitéseket telepitett a windows. Probléma lehet ez? Ha igen van e lehetőség orvosolni,vagy új alaplap kell ? Előre is köszi

2018. jún. 27. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Át lehet AHCI módra rakni.
2018. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt fejtsd akkor ki bővebben kérlek,mert mindenhol az ellenkezőjét irják :)
2018. jún. 29. 06:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Be kell menni a BIOS és ott át kell váltani Advanced módra és ott lesz egy olyan fül, hogy Advanced és ott fogsz látni egy Sata MOD selection és ott ki tudod választani amit szeretnél.
2018. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha nincs olyan választás sajnos akkor új alaplap.
2018. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs,megpróbáltam :D igen sajnos Én is erre a megállapi'tásra jutottam :D azért köszi :D
2018. jún. 30. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!