Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit számít laptop videokár...

Mennyit számít laptop videokártyánál a vram?

Figyelt kérdés
Laptopot nézegetek egyetemre, nem akarok egy bivaly erős valamit, amiket nézegetek azokba GTX 1050 2 vagy 4 GB-os videokártya van, esetleg 1050 TI.

2018. jún. 30. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Épp annyit, mint asztali társaiknál. Akkor van gond, ha kifogy belőle. Belépőszintnél még épp elégséges 2 GB, de 4 azért erősen ajánlott.
2018. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt viszont tudnod kell, hogy a később megjelenő játékoknál jelentősen meg leszel szorítva. Nézd csak meg a Battlefield 5 gépigényét. Egy GTX1050 lenne a minimum követelmény, ami laptopban meg még gyengébb, mint az eredeti verzió és a throttling-ról még nem beszéltem.
2018. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xKakashix ***** válasza:

#1 +1

Ha gamingre akarsz laptopot akkor viszont nagyon nézz körül a gépek között, hogy melyiknek van megfelelő hűtése, én is nagyon elgondolkodtam egy gaming laptopon, de ami úgy jó lett volna minden szempontból oda jutottam, hogy egy mini-itx géppel jobban járok (nálam fontos a hordozhatóság szóval ez a 2 lehetőség jöhetett szóba)

2018. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!