Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop akkut érdemes cserélni...

Laptop akkut érdemes cserélni akkor is, ha szinte mindig hálózatról használom?

Figyelt kérdés

Ez egy toshiba laptop 9 éve minden nap 8-10 órát használom, eddig tökéletes.


Akku nyilván meghalt, érdemes lenne vennem bele? Mondjuk áramszünetek esetén nem kapcsolgat ki-be, ha sorozatban vannak rövidebb áramkimaradások, ez se lenne hátrány.


Van más előnye is, ha veszek bele új akkut? Ha nem veszek ezt a régit inkább kivegyem, ha hálózatról használom?



2018. jún. 29. 08:59
 1/4 anonim válasza:
ha kiveszed úgy is meg simám a gép
2018. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Laptop akkut érdemes cserélni, ha használod, kihasználod


"Mondjuk áramszünetek esetén nem kapcsolgat ki-be, ha sorozatban vannak rövidebb áramkimaradások, ez se lenne hátrány."

Pl. de ezt neked kell mérlegelned

2018. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt képes vagyok mérlegelni.


Igazából arra akartam kilyukadni, ezen kívül lehet-e más előny, jobb-e a laptopnak, vagy teljesen mindegy.

2018. jún. 29. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja értem. Teljesen mindegy. Akksi hamarabb fog elfáradni, ha használod. Én úgy használnám, hogy feltöltöm és kivenném amikor csak lehet, és hálózatról hazsnálnám
2018. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!