Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a ComputerImperium PC-ről?

Figyelt kérdés

Készülök új gépet vásárolni és úgy döntöttem most egy előreépítettet fogok rendelni, mivel nem akarok a hardverekkel szórakozni megint. Ezt találtam eddig a legjobbnak számomra: [link]

Mivel nem csak játékra használnám a gépet, hanem 3D-s munkára/programozásra is.

De sokat hallottam hogy előreépített gépet nem érdemes venni, főleg a ComputerImperium-tól.

Azért is félek, mivel nem tudom, hogy milyen kártyát fognak adni hozzá és ez a DDR5 is csak félelmet kelt bennem, mivel ez egy elég régi dolog. Mi a ti véleményetek róla? Megéri?



2018. júl. 3. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez 1 elég rendesen túlárazott gépezet. Ráadásul a táp egy 17 ezres fos. Vízhűtés is felesleges ide, mert ezzel a tuning nagyon messziről kerülendő dolog.


A 8700k-s rendszer olcsóbban kijön és játékra pl sokkal jobb. Programozáshoz, és 3d munkára meg nem feltétlen cpu kell.

"Azért is félek, mivel nem tudom, hogy milyen kártyát fognak adni hozzá" Ezt fejtsd ki bővebben, mivel hát oda van írva. Azmeg, hogy gigabyte vagy asus majdnem mindegy. A képen egyébként giga van.

2018. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
100%
Még mindig vannak emberek, akik ezeket a túlárazott előre összerakott gépeket megveszik?
2018. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát látod, különben nem csinálnák.


Tegyél fel egy kérdést, hogy "Össze tudtok nekem rakni egy gépet x ezer forintból?" Itt sok hozzáértő van, akik kiválasztják az alkatrészeket, te meg megrendeled (általában a PCX-ről), és összerakva kiszállítják neked.

2018. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
#2 Ráadásul olyan sok pénzük van, hogy több százezreket dobnak ki az ablakon csak azért, hogy kapjanak egy rosszúl összerakott igénytelen ***** **** *****.
2018. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy no comment cég ennyit tudok elmondani rólluk.Egomban voltam nálluk egyszer és a hozzáállásuk csak mert nem öltönyben voltam,nem fogom kommentálni milyen volt.
2018. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, összeraktam egy jobb gépet olcsóbban és külföldről fogom megrendelni.
2018. júl. 13. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!