Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig megér 80ezer...

Ez a konfig megér 80ezer forintot szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Számítógépet szeretnék venni, de nem vagyok otthon a hardver témában, és a tanácsotokat kérném.

Ez a konfig szerintetek megér 80.000 Ft-ot szállítással együtt?


Proci:

Intel Core i5 2500 (LGA1155, 6MB cache) 3.3Ghz max. 3.7 GHz sebesség (4mag 4 szál) 2.generációs fizikai 4 magos


Ram:

DDR3 8GB


Videókártya:

NVIDIA GT1030 GDDR5 2GB


Winchester:

500 GB


Ezen normálisan futna egy Assassin's Creed Black Flag vagy egy GTA 5?

Segítségetek előre is köszönöm! ^^



2018. júl. 7. 09:24
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom hol találtad 80.000-ért szállítással együtt de nagyon megéri. GTA 5 1080p-ben közepes beállításokon menne kb. 55 fps-sel ami elég jónak számít ebben az esetben. Az Assasin's Creed Black Flag pedig minden hiba nélkül menne. Szerintem megéri.
2018. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Elfelejttetm még hogy talán a winchester lehet hogy régi (a ddr3-as ramok és i5 2500-ból ítélve) ezért nem biztos hogy olyan gyors ezért talán megérné lecserélni tárhely szempontjából is.
2018. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jófogáson pakolgatja össze egy srác, sőt még 1 éves garanciát is vállal. :D

És köszi szépen a segítséget! ^^ A winchestert meg majd akkor mihamarabb lecserélem.

2018. júl. 7. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ár-teljesítmény szerint hibátlan a konfig. Szerencséd van, hogy megtaláltad.
2018. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vga és proci megfelelő.De mi az alaplap és pontosan mien a Ddr 3-as ram? A táp és a wiyó mi pontosan?A Vga és a Cpu újonnan 30-30 ezer forint.Már csak a proci és a videókártya miatt kérdezem hogy mien a táp mert kár lenne elrontani őket egy rosz minőségű táppal.Vásárlás után érdemes egy ramtesztet lefuttatni hogy későbiekben ne legyenek problémák például játékból kifagyás illetve kékhalál vagy telepítés közbeni problémák.
2018. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Futnának, viszont én ettől nem esnék hasra, ennyiből erősebb is kapható. Pl. innen a harmadik:


[link]


(GTX 760 játéktól függően kb. 10-15 FPS-sel eredményez többet a 1030-hoz képest.)

2018. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gondolom használt.

proci 15e

hozzá lap 15-17e

ram 10e

kártya 20e


Csak ez maga 80e és még sehol nincs a gépház, merevlemez, táp, ennyit megér.

2018. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!