Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig mennyire jó?...

Ez a konfig mennyire jó? Összeillenek az alkatrészek?

Figyelt kérdés

Kifejezetten játékra használnám.


VGA: [link]


CPU: [link]


RAM: [link]


MOBO: [link]


TÁP: [link]


HDD: [link]


SSD: [link]


HŰTŐ: [link]


MONITOR: [link]


GÉPHÁZ: [link]


Tudom a gépház, a táp és az SSD se a legjobb de én inkább processzorra, memóriára és videokártyára kölök többet.



2018. júl. 7. 21:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem, ez így nagyon nem jó.

Inkább írd le, hogy mennyit szánnál a gépre (monitor nélkül), és összerakunk neked egyet.

A tápon és az SSD-n pedig nem spórolunk, mert ha a táp sz*r, akkor tönkretehet mindent, ha az SSD sz*r, akkor meg az adataink vesznek el.

2018. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
És még annyi, hogy egy helyről rendelj mindent (én a PCX-et javaslom), mert akkor csak egyszer kell szállítási díjat fizetni, illetve ha akarod, össze is rakják neked (de az + 5000 forint).
2018. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

Persze, videókártya bitang erős az a lényeg játékokhoz. Jó ez amúgy, tápból én nem tudom milyen ez a márka én lehet inkább Chieftech-et választanék, de szerintem 700 W elég ehhez.


Ha már ennyi pénzt rááldozol, akkor én a helyedben a HDD-ból nem 7200 RPM-eset választanék, hanem többet, illetve, ha hosszú távra tervezed, akkor SSD-ből ne TLC-t válaszd!! Ráadásul ilyen olcsón, nekem ez annyira nem bíztató minőségileg, hisz az SSD elég kényes dolog, pláne ha valaki nagy power user. Én mindenképp egy SLC-set választanék. Drágább, de minőségibb és tartósabb.

2018. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, az előpnek igaza van, ha spórolni akarsz, akkor tényleg ne a táppal vagy háttértárral tedd!
2018. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ennek a konfignak egy jó minőségű 500 W-os táp is elég lenne.
2018. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

8. generáció legyen mindenképp, ha fontos a processzor ereje. A 6 magos i5-8400 vagy i5-8500 olcsóbb, és a 7600K-nak még tuningolva sincs esélye velük szemben.

Alaplapból B360/H370 elég, és olcsóbbak is. A fennmaradó összeg mehet akár jobb SSD-re, tápra mondjuk.

Memóriából ennyi pénzért magasabb órajelűek is vannak.

2018. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ez a sok led meg flanc szép kb. 1 hétig, aztán meg zavaró, hogy egy filmet nem tudsz megnézni miatta. Ízléstelen.


Olyan 400k + monitor a keret nála kb.

2018. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#2 De én ingyen is összetudom rakatni
2018. júl. 8. 08:26
 9/24 A kérdező kommentje:
Ezeket a ledeket ki is lehet kapcsolni
2018. júl. 8. 08:27
 10/24 MGéza ***** válasza:

Most őszintén, minek szívatod magad? Amíg nem volt gen 8 addig azt mondtam volna hogy ez a konfig oké, bár akkor sem érte meg az Intel k-s i5. Ha a húzás a mániád akkor 74000 forint az i5-8600k, de inkább i5-8400. Az AMD is nagyon felzárkózott, R5 1600X csak 50000 forint, 6/12-es mutatókkal és gyors ramokkal az Intel nyakán van teljesítményben, többszálas feladatoknál meg állva hagyja. Tápegység sem jó, az ajánlott Chieftec Smart sem való semmire, lehet hogy 700W "mindenre elég" de ha a megbízhatósággal gondok vannak akkor teljesen mindegy a névleges teljesítmény.

Memónak:

[link]

Amd variáció:

[link]

[link]

Intel:

[link]

[link]

Túlhajtós Intel:

[link]

[link]

Tápegység belépő szintre:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Húzásra tervezve:

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!