Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A DELL Latitude E6400-as...

A DELL Latitude E6400-as laptomon a hang néha recseg vagy mintha berezonálna, egy youtube videó alatt kb ez 10-25 másodpercenként történik meg. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi történhetett, a laptopomon Windows 10-t használok és ezen az operációs rendszeren ilyen a hang viszont Linux Minten vagy más Linux disztrók alatt normális. Egyéb Windows verzión nem próbáltam.

2018. júl. 8. 12:39
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Itt az audio driver törlését ajánlják: (csak Method 1-es részt csináld)

[link]

(újraindítás után elvileg automatikusan megint letölti a megfelelőt)


Ahogy látom IDT 92HDxxx HD Audio vezérlő van benne, így akár megpróbálkozhatsz kézzel is frissíteni, vagy régebbit (Windows 8.1-hez valót) próbálni:

[link]

[link]

2018. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem sikerült.
2018. júl. 10. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
A Win10 a ludas. Hasonló korból származik ez a laptop, mint a bátyám gépe. A Socket775 korából, akkori lehet. Na, az ilyen régi cuccoknak nem tesz jót a Win10, amellett, hogy nagyon leterheli a gépet még működési zavarok is lesznek a nem megfelelő driver miatt. Ugye ezekhez már nem található Win10-es driver. Amúgy a bátyám gépén is ugyanez volt mikor váltott próbaképp Win10-re, recsegett a hang, de régebbi Windows-al működött (Win7). Nem tudom, hogy Win8-al hogy menne, próbáld ki, de azt ajánlom ne maradj a jelenlegi rendszernél bármennyire is tetszik, vagy ha ragaszkodsz hozzá akkor viszont vegyél új laptopot.
2018. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!