Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Abban kérném a segítségeteket,...

Abban kérném a segítségeteket, hogy szeretnék egy új gépet venni újonnan. Bővebben Lent! Milyen gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Abban kérném a segítségeteket, hogy szeretnék egy új gépet venni újonnan, amivel tudók Seemtázni (MTA) lehetőleg lagg mentesen vagy minél lagg menteseben és emelet, ha játék közben letálcázok, elmegyek pl: hónlapot nézni ne tartson sokáig visszajönni! Másrészt szeretnék esetleg videókat is csinálni játék közben.

Az is elvárás lenne, hogy mai játékok is fussanak rajta pl GTA 5, Raft, Gran Turismo Sport, stb……….

A számítógépre Szánt összeg olyan 122 ezer 173 ezer forint között van !!!! Ha esetleg kicsit több az még nem gond !

Ebben kéne segíteni, hogy milyen számítógépet vegyek ?? ! Mivel én nem értek nagyon hozzájuk!

Milyent lenne érdemes venni és honnan ?? Már összeállított at /összerakott számítógépet ??

It gondoltam ara hogy ha esetleg egy saját összeállított listából számítógében jobban ki jönnék az árba azért a pénzért jobb teljesítményűt kapnák a számomra !

Ha valaki tudna nekem egy listát összeáltatni, hogy nagyjából mi legyen a gép betéve azt nagyon meg hálás lennék: Processzor, videokártya, alaplap, Ram, Táp, Grafikai processzor hűtés stb..... Miket vegyek bele ??

Másik hogy a gépemen most windows 7 professional 64 Gb meg és ezt valószínűleg szelném az új gépre lecserélni egy újabbra windows 10 pro -ra Gondolom, ezzel jobban futna gép és a játékok is ?!


A tanácsotokat, segítségeteket előre is hálás vagyok !!



2018. júl. 14. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

AIO Orbic Usb3.0 Champagne - 6k

Be Quiet System Power 8/9 400W - 14k

Asrock AB350M - 20k

Ryzen 3 1200 - 26k (4mag/4szál)

1x8gb G.skill 3000 ddr4 - 28k

1Tb WD ezex - 12k

Inno3D GTX1050Ti 4gb - 58k


Kb. 164k pcx-en összerakva. Ez jó összeállítás, ha szeretnél még költeni, mehet bele Ryzen 5 1400 (4mag/8szál), vagy esetleg SSD 500gb körüli ( [link] ), akkor a HDD elmaradhat akár.

2018. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget


Még annyi hogy többen is mondták hogy az MTA -nak nem nagyon jó az AMD !!

Az MTA -nak inkább Intelt kell !!

De ha lekel cserélni Intelt akkor az alaplapot is !

Ezek helyet milyen Intelt vegyek és alaplopót hozzá

Köszönöm !

2018. júl. 15. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Asrock H310M-HDV

i3-8100


Nézz szét árukeresőn, pl. VGA hol olcsóbb esetleg, az nagy tétel. Akár hardveraprón is lehet nézelődni, vannak új és garis cuccok is.

2018. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!