Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet ez a géppel?

Mi lehet ez a géppel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy tág fogalom :D DE leírom akkor, 2 alkalommal állt le a gép: ezzel a hibakóddal: system thread exception not handled, mind a két alkalommal akkor állt le amikor a egy játákot indítottam, első alkalommal még ujratelepítettem a gépet mert vírusra gyanakodtam, de most már kicsit fura hogy pont akkor áll le amikor egy játékot indítok..

2018. júl. 14. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egy hangya szellentésnyi adat.


Pontos gép adatok, mint pontos processzor név, pontos videokártya név, pontos alaplap név, ram mérete és fajtája (ddr hány, mekkora órajel (Hz) stb), operációs rendszer típusa, bit száma, eredeti vagy tört op rendszer, ha tört hol/hogyan crackelted.

Milyen játéknál fagy le? mi a játék neve? Eredeti vagy tört játék? Ha tört, kitől van a crack, hogy raktad fel? Mikor kezdte ezt csinálni a kifagyásokat?


Újratelepítés után honnan szedted le a szükséges illesztőprogramokat (videokártya, microsoft visual c++ redistribute-ok, java, net keretrendszer stb.)? Kézileg mit raktál fel?

2018. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak annyit mondasz a rendőröknek, hogy gyilkosság történt, ugyanilyen furán fognak nézni.
2018. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Laptopról lenne szó.

i5--7300hq

8gb ram (2400 mhz)

gtx 1050 ti m videókártya.

eredeti windows 64 bit, 10.0-ás verziójú a windows

A játék neve fortnite, most jött egy update (kb 2 napja), azóta csinálja, be is jött egy új fájl a játék mappájába. Eddig 2 alkalommal írta ki a hibaüzenetet és szerintem a játék miatt, mert 2 alkalom nem hinném hogy véletlen lenne.

Nem újratelepítést csináltam hanem valami javítás funkciót,mert amikor kiadta első alkalommal akkor kicsit megijedtem hogy mi lehetett ez, ezért gondoltam csinálok egy javítást a gépen, illesztőprogramokat nem telepítettem, elvileg minden illesztőprogram friss, bár a videókártyánál van valami kis négyzet és sárga valami jel, de elvileg az is friss.

2018. júl. 15. 08:27
 4/8 A kérdező kommentje:
A ramok 2133 MHz-esek.
2018. júl. 15. 08:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Notebooknál a pontos notebook név kellene, azzal már lehet illesztőket keresni a neten.

Fortnite-ot próbáltad már újra rakni? Lehet valamit nem sikerült jól letöltenie.

2018. júl. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ebből a típusból több féle konfig van.

Lenovo Y520 (i5-7300hq,8gb ram, 1050ti m-es verzió.)

Nem, még nem próbáltam újratelepíteni, de másodszor is rosszul telepítette volna fel?

2018. júl. 15. 08:52
 7/8 A kérdező kommentje:
És szerintem random mikor áll le. Mert tegnap első alkalommal elindult., Második alkalommal leállt. Most este megpróbáltam és elindult, szóval nem igazán értem..
2018. júl. 15. 09:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Most a driver easy nevű programmal csináltam egy keresést, és 19 elemet talált amin nincs driver, lehet ez a probléma?
2018. júl. 15. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!