Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatosan kékhalálozik a...

Folyamatosan kékhalálozik a gépem. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Olyan problémával fordulnék hozzátok hogy van egy lassan 3-4 éves gépem amit én rakattam össze. És az a problémám hogy időnként kékhalálozik. Mármint van egy játék Rust és az alatt szinte soha nem tudom rendesen üzemeltetni a gépet vagy 20-30 perc után vagy 2-3 ora de egy nap minimum 1x vagy kékhalál vagy csak kidob a játékról hibára utalva. Már nem tudom mitevő legyek videokártya csere is volt meg ramok gép is újra lett rakva de semmi.

2018. júl. 15. 10:41
 1/7 MGéza ***** válasza:
Akkor esetleg a tápegység marad. Jó lenne ha valami hiba reportot tudnál adni. Konfig mindenesetre nem ártana, ram, tápegység, proci videokártya lenne a legfontosabb. Ha terhelés alatt csinálja főleg, tehát játék közben, akkor esélyes a tápellátás vagy a túlmelegedés.
2018. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor két hibalehetőséget kizártál a tízből :)


Driver, kábelek, alaplap, HDD, SSD, ezek adatkábelei, ezek tápkábelei, maga a tápegység, hűtés esetleg maga a program...

2018. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mem test 86+ .Teszteld a Ramokat egyessével. Nekem ugyan ez volt. Az egyik ram tönkrement. Nekem 340 hibát írt ki az egyik ramnál .Kivettem azóta semmi probléma minden megy akár 24 órában is.
2018. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel írta, hogy RAM-ot cserélt és előtte is volt kékhalál, így én ezt kihagynám. RAM teszt 4-8 óra ideig tart...
2018. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De persze lehet a táp a ludas.Lécci írd meg mi lett a memtest eredménye.Én tápot is cseréltem amikor tönkrement az egyik ram. Valószinű a táp miatt.És pár év alatt kinyírt 2 db 500 Gb-os winyót.👏
2018. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha biztosan kitudod zárni a ram hibát (föltételezem új ramokat vettél) akkor az előttemszólónak igaza lehet hogy a táp a ludas.
2018. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kékhalált 99%-ban hardveres hiba okozza. Persze sok nagyokos a "winfost" meg a gonosz MS-t okolja, ahelyett, hogy szembenézne azzal, hogy a gépével nem stimmel valami. Sokszor a gyenge tápellátás okozza a kékhalált!
2018. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!