Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működnek a perifériák, miért?

Nem működnek a perifériák, miért?

Figyelt kérdés
Miután a Windows el indul nem tudok semmit csinálni, a billentyűzet és az egér sem működik. Pc indításakor boot menübe be tudok lépni és ott mindkettő tökéletesen működik.

2018. júl. 16. 02:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet a driver "kiment" alóla vagy újratelepítetted a rendszert és még nincs. Skylake procihoz való alaplapom van, nekem az oldotta meg ugyan ezt a hibát, hogy biosban megkerestem a ps2 szimulálása menüpontot és be kapcsoltam. Ezután tudtam addig használni a perifériákat, míg az USB drivert felraktam. Utána kikapcsolhatod a ps2 szimulálását.

Feltéve, ha az a baj nálad, ami nálam volt.

2018. júl. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerencsém volt, feltelepítettem még a hiba előtt a google távoli asztal programját és ennek a segítségével vissza állítottam egy korábbi windows verzióra. Ezek után működik mindkettő
2018. júl. 16. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!