Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » B360-as alaplap mivel tud...

B360-as alaplap mivel tud kevesebbet H370-esnél?

Figyelt kérdés
azon kívül hogy kevesebb usb csatlakozó van rajta

2018. júl. 16. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] - sokminden különbség a kettő között nincs, viszont a Z370-ben nincs CNVi.
2018. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt látom hogy például chipkészlet PCI express vonalainak száma kevesebb. de ez mit jelent pontosan? vagy a PCIe NVMe tárolók száma. nem tudom ezek mit jelentenek ezért nem is tudom eldönteni hogy kelle nekem. Z370 nem igazán érdekel
2018. júl. 16. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a RAID támogatás.
2018. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
HA a videókártya x16 üzemmódban használható, de nálad csak x8-ban üzemel, az a teljesítmény rovására megy ami magasabb terhelésnél érezhető lesz. Nagyon röviden ennyit jelent. Az NVMe-ről annyit érdemes tudni, hogy ez egy szabvány SSD-khez. Az NVM-e SSD-k PCIe csatolófelületet használnak, ezáltal marha gyorsak, de irgalmatlanul drágák is. Nagyon röviden, te ezt nem fogod kihasználni soha, de nem is akarod az áruk miatt, hidd el. Egyébként láttam, hogy kiírtad külön a kérdést, nem rég rá is néztem arra is, illetve erre is, de egy kis hangulatom sem volt válaszolni. Most volt.
2018. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz a választ!! ha jol értem akkor H370est érdemes választani amenyiben egy jo videokártyát tervezek a gépbe.
2018. júl. 18. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat az elnézésért. A porton elérhető elméleti maximum sávszélesség lesz kevesebb x8 üzemmódban, de nincs ez különösebb kihatással a játékokban nyújtott teljesítményre. B360-ra voksolok, olcsóbb is és az már bőven megfelelne neked.
2018. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!