Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech G502 RGB egérhez...

Magasházy Ferenc kérdése:

Logitech G502 RGB egérhez milyen egérpad lenne jó? Anyag is érdekel (műanyag, szövet, mikroszál)

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen kézzel készített RGB kasmírgyapjú egérpadot ajánlanék, szigorúan 45*72-es méretben.


Viccet félretéve : preferencia kérdése.. Ha van kedved kidobni 10ezer forintot rá, akkor logitech G240/G440 (a gyártó szeretettel ajánlja). Én egy sima XL méretű A4tech egérpadot használok 2éve és soha nem volt semmi bajom vele.

2018. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A világ összes egere homogén fekete egérpadon működik legjobban. Én egyszerűen lustaságból használok műanyagot, mert ha koszos lesz, csak áttörlöm egy nedves mikroszálas kendővel, és voilá, már tiszta is.
2018. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát most rendeltem mellé egy Razer Goliathus Speed Comis Large egérpadot, táncsak jó lesz alacsony dpi mellett is cs:go-ban
2018. júl. 17. 20:11
 4/4 A kérdező kommentje:
*Cosmic
2018. júl. 17. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!