Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért bugosak a régi játékok...

Miért bugosak a régi játékok textúrái a gépemen?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy van egy laptopom (tudom nem játékra való).


Tegnap úgy döntöttem hogy szeretnék játszani a régi kedvenc számítógépes játékaimmal (ilyen win 95,98,xp-re készült játékokról van szó). Elvileg a laptopomnak el kéne vinnie ezeket a játékokat simán,

van benne egy intel core i5-ös processzor, nvidia geforce gtx 920m 4gb, Ram 4gb.


Na oszt az a probléma hogy a játékok textúrája bugos vagy eltűnik belőle egy kis részlet és nem tom mitől, pedig más játékokkal is szoktam rajta játszani de azoknál nincs ilyen probléma.


Meg lehet ezt oldani valahogy? Ha igen hogy?


2018. júl. 18. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A régebbi játékokat nehezebb futtatni hiba nélkül az újabb Windowsokon, minden egyes jétákra keress rá a Google-n, hoggy hogyan lehet működésre bírni
2018. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben megpróbálom.

Köszönöm a választ!

2018. júl. 18. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:

A régi játékmotor nem támogatja az új alkatrészeket és oprendszert.

Nekem pl az eredeti aoe 3 10ből 8szor meghal indításnál, pedig steamen van meg.

2018. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vegyél ryzen 7-et sokkal jobb mint az intel, mellé egy BeQuiet PurePower 400w-ot és kösd rá.
2018. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem tűnt fel, hogy notebookról van szó? A gtx 920M végén lévő M betű a mobil verziót jelöli, ezt meg csak notebookokba rakják.
2018. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!