Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlanátok?

Milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék venni egy laptopot, de ötletem sincs, hogy milyet. Mindennapi használatra kéne, nem akarok semmi extrát, filmeket-sorozatok nézni, bömgészni az interneten, zenét hallgatni, esetleg egyetemre bevinni, microsoft office-t futtassa stb... A keretem kb 150.000 forint lenne rá, szerintetek ennyiért lehetne normális gépet venni? Ami mindjuk nem döglik be két év után? és nem lesz csiga lassú? Ha igen milyet ajánlanátok? Előre is köszönöm!

2018. júl. 19. 22:28
 1/1 anonim válasza:

Én a hétvégén fogok venni egy egész jó laptopot 150ezerért a MediaMarktban.1TBos,Windows 10es és ezt ajánlották a boltban is.Neve:Hp 250 G6 notebook 1WY88EA


Egyébként a Dell is jó márka

2018. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!