Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bios indulás helyett kifagyás?

Bios indulás helyett kifagyás?

Figyelt kérdés

Újraszeretném telepíteni a netbookomat egy dell inspiron mini netbookot korábban már sikeresen újratelepítettem, mivel nincs cd olvasója így rufussal és pendrive-val oldottam meg. A barátnőm sikeresen összeszedett egy malware-t és egy csomó vírust. A vírusoktól sikeresen megszabadultam a chromiumtól nem sikerült, így gondoltam újratelepítem. Igen ám de bios indításnál se hang se kép csak fekete képernyő és nem indul a bios így nem tudom átállítani a bootolást.

Valakinek esetleg tippje, hogy hogyan tudnám ezt a problémát megoldani ? Egyébként fut a winfos 7 ezt bírja el a netbook csak a chromium néha életre kel rajta.

Segítsetek!



2018. júl. 20. 15:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!