Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek ha a billentyűzetem...

Mit tegyek ha a billentyűzetem nem vesz be bizonyos betüket?

Figyelt kérdés
Számítógépem van, nem laptom. Valamiért egyes betűk lenyomására nem reagál pl.: w, e, r, u stb. Tehát semmi különleges. A betűk nagyobb része meg hibátlanul működik. Mi lehet a gond?

2018. júl. 21. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:

megtört az alaplap a billen belül, hibás az érzékelő, kosz szorult be a gomb alá, sok minden lehet.


Ha tudsz kérj kölcsön egy csere darabot. Ha azzal megy, akkor a billel lesz a gond.


Szerintem így látatlanban az irányító lapka sérülhetett meg, nálunk munkahelyen az én billem is produkált ilyet (bár ott először egymás mellett lévő betűket adta be, pl megnyomtad hogy e és beírta er, aztán eer, aztán nem volt e gomb).


Valószínűleg csere lesz belőle. Ha új és neten vetted, van 14 napos elállási jogod, ha olcsóbb bill volt, akkor meg lehet kapni 2-3 ezerért bill-t vagy egér+bill kombót. Nekem is pl 2000Ft-os Silverline billem van már több mint 2.5 éve, semmi baja.

2018. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!