Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 miért nem akarja...

808 kérdése:

Windows 10 miért nem akarja elfogadni a videókártya driver-ét? Nekem egy ezrest megér, aki elsőnek megoldja a problémámat.

Figyelt kérdés

Geforce 1030Gt. Win 7 alatt profin működött, Win 10 KOMPATIBILITÁS-i gondokkal eldobja a szoftvert.

A videókártya Eredeti CD-jével sem fogadja el.

Probáltam nem az exe vel hanem betallózni, elkezdi telepíteni majd kiírja amit már 50 szer láttam, hogy "Kompatibilitási Probléma"

Próbáltam a mappán jobb klikk Kompatibilitási probléma diagnosztika, az sem vezetett eredményre.

Már azon vagyok visszateszem a win 7et, majd frissítem 10re. nem tudom

SEGÍTSÉG kidobom az ablakon ;)



#NVIDIA #driver #kompatibilitás #Windows 10 #geforce1030 #GeForce 1030
2018. júl. 22. 15:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

A gyártó honlapjáról töltöd a drivert?


Ha frissítesz 7-ről 10-re azzal semmi nem lesz megoldva!

2018. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
persze, sőt van egy eredeti cd-m, és a gyártó honlapján van egy driver felismerő program. semmi sem vezet eredményre. Valami nem engedi a windowson belül. Felrakok képet....amúgy köszönöm a gyors reagálást...
2018. júl. 22. 16:06
 3/23 anonim ***** válasza:

Na az eredeti CD pont nem ér semmit mert azon jobb esetben kétéves driver van :)

Én én a felismerőket meg driverboostereket meg hasonlókat sem szeretem.


Bár ha semmiképp nem tudod felimádkozni a 10-re akkor lehet hogy marad a win7, esetleg egy egyel régebbi driver.


A win10 64 bites?

2018. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

64 igen. Arra ötlet, hogy a windowsban, hogy lehetne kilőni, azt a programot, hogy megbízzon az én általam telepíteni kívánt példányban. ?

Egyébként csökkentett módban is próbáltam.

2018. júl. 22. 16:16
 5/23 anonim ***** válasza:

Gépház keresőmező - UAC.

Ez a felhasználói fiókok felügyelete. Katt arra és kapsz egy ablakot ahol lehúzod a csúszkát, hogy "soha nem kérek értesítést". Persze "nem ajánlott".

2018. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Lehet rájöttem srácok ;) eszembe jutott régebben volt egy komolí gamer laptop a kezezeim közt, az is rendelkezett saját videókarival+ alaplapival. Ott először fel kellett telepíteni az alapi videódrivert, majd utána jöhetett a bivaly kártyához való driver. na ezt kipróbálom....
2018. júl. 22. 16:26
 7/23 A kérdező kommentje:
nem jóóó :-(
2018. júl. 22. 17:47
 8/23 anonim ***** válasza:
Írd be ezt a Windows keresőhöz "winver", melyik verziót használod? (4 számjegy)
2018. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Illetve aktiválva van ugye a Windows? (kmspico)
2018. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Fehersrac nevű felhasználó -nak.

Igen lehúztam a csúszkát...semmi

2018. júl. 22. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!