Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya driver telepítés...

Videókártya driver telepítés közben fekete kép!?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már egy vagy két hete próbálom megoldani a problémát, többször újra telepítettem a gépet, ennek ellenére sem működik rendesen, egy Radeon SAPPHIRE R9 270x OC 4GB kártyáról van szó, a kártyát AMD-oldalról letöltött Driver-t próbáltam telepíteni, Telepítés közben elfeketedik, illetve indításnál Win betöltés után fekete a monitor, csökkentett módban működik a Win által használt vga drivernek köszönhetően, Eszközkezelőben a monitornál az Általános PnP Képernyő mellett felkiáltójel, Win 10 pro 64bit és Enterprise 64bit tel próbálkoztam, amit próbáltam: Régebbi kártya driver, Alaplap driver, Kivettem a kártyát átnéztem nem e sérült takarításnál de kifogástalan, kifogytam az ötletekből és remélem tud valaki segíteni! Előre is köszönöm ha elolvastad! Válaszokat várom!

2018. máj. 23. 06:36
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Ha másik számítógépbe is így viselkedik, akkor az a VGA hardveres hibája.
2018. máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megeshet, hogy döglött a kártya.
2018. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki igen, megdöglött! Vettem egy másik kártyát és tökéletes.
2018. jún. 24. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!