Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért forog lassabban a...

Gazdagpeter2 kérdése:

Miért forog lassabban a processzor hűtőm?

Figyelt kérdés

Most vettem új alaplapot és új processzort a hűtő ami most bent van az a proci mellé járt

és a processzor hűtő elvileg maxon pörög a speed fan progiban


Processzor: AMD Fx 8350 4Ghz

Alaplap: M5A99FX PRO R2.0



2018. júl. 22. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Vidd vissza ember ezt a szemetet, ennek a platformnak már szakálla van! (14 nap elállási jog)


Ryzen 3 1200 odaveri játékokban ezt a procit!

2018. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
# +1, hatalmas hiba volt ez a 2 komponens.
2018. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy lesz egy ember aki fikázni fogja a konfigomat de engem nem érdekelnagyon ugyhogy légyszíves a problémára adj választ.(Max 2 éven bellül lessz teljesen új konfigom addig ez bírja) Ésmég annyi hogy amivel játszok azt bőven bírja.
2018. júl. 23. 00:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy nem így akartam venni hanem volt egy fx9590 em és azzal használtam csak elkellett hogy adjam mert sűrgősen kellet pénz és ezt tudtam helyette venni...
2018. júl. 23. 00:12
 5/13 MGéza ***** válasza:
100%
Attól még hiba volt megvenni, hacsak a ramodat nem tartottad meg. De újonnan ez pénzkidobás, ebben sajna igazat adok az előttem szólóknak. kérdésre: BIOS-ban állítsd a ventit full speedre, nem kell szoftveres vackokkal szórakozni ha tudod hol kell beállítani. Egyébként milyen hűtőt kaptál mellé? AMD alu towert vagy a hőcsöves változatot?
2018. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A gyári hűtő azonnal kuka. Az összes fx-nél.(Kivéve ha a wraith hűtős változat van nálad) Rengeteg fejfájástól óvnád meg magad. Azt a pár centis kis ventit pörgetni fogja neked mint a gyökér.


Ebből a pénzből tényleg ki tudtál volna hozni egy modernebb/izmosabb processzort, de majd úgyis megtapasztalod a saját bőrödön.

2018. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De hol tudom max speedre álítani a biosba ?

probáltam már turbó módra tenni de semmi

ujratelepítés elött ment 6000rpm-el is most meg max 5000rpm

Így néz ki (de nem én fotóztam csak rákerestem)


[link]


[link]


és már leírtam hogy pár éven belül más lessz a konfigom és viszonylag olcsón szereztem be ezeket az alkatrészeket hozzátenném szerintem megérte

2018. júl. 24. 01:33
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Vidd vissza te madár, használt i5 4.gen. (20-25k) + h81/b85 lap (10-15k) akármilyen és sokkal jobb géped van, ramod is belemegy.
2018. júl. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak azt üzenem hogy mélyen nézzen magába és gondolkodjon el azon hogy mire adott választ..

Mert VÉLETLENÜLSEM a problémára. Vissza vinni hova a halál f**ba vigyem ? Használtan vettem a lapot 3000ft ért haveromtól procit meg 15k ért egy másik haveromtól.

És még egy kérdés miért lennék madár ha azt se tudod hogy mit jelent és hogy miértnem azokat vettem amiket írtál.

2018. júl. 25. 00:15
 10/13 MGéza ***** válasza:
"Most vettem új alaplapot és új processzort" Szerinted ebből mire lehet következtetni? Arra, hogy boltban vetted. Így már más kicsit a helyzet.
2018. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!