Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ncoreon nőttem fel hova tudok...

Trendkivuli kérdése:

Ncoreon nőttem fel hova tudok regisztrálni ami hasonló torrent lenne?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 23:40
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Miért gondolja mindenki, hogy ha filmet akar nézni az neki ingyen jár ? Vegyél eredeti dvdt, új megjelenések 2990 körül vannak, akciósan meg 990-ért is lehet nagyon jó filmeket kapni
2010. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

miért ha megakarsz nézni egy filmet a számítógépen kívül hol nézed meg? tv vagy mozi nem? ugyebár...

ja és az országban kb félmillió torrentező emberke van ezért sztem erre ne térjünk ki hogy miért nem adok ki 3000ftot egy filmért amikor 5 perc alatt meg lehet szerezni internetről

2010. jún. 19. 14:02
 13/47 anonim ***** válasza:
Ennyit aggódni ilyen szarok miatt MEGALOOOLL
2010. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

ez csak egy kis vita azért annyira nem aggódok én sem:-) csak szeretek jó filmeket nézni

üdv

2010. jún. 19. 14:07
 15/47 anonim ***** válasza:
14%

"miért ha megakarsz nézni egy filmet a számítógépen kívül hol nézed meg? tv vagy mozi nem? ugyebár...

ja és az országban kb félmillió torrentező emberke van ezért sztem erre ne térjünk ki hogy miért nem adok ki 3000ftot egy filmért amikor 5 perc alatt meg lehet szerezni internetről"


Ezzel még nem magyaráztad meg, hogy miért érzed úgy, hogy jár neked a film alanyi jogon. Én meg azt akarom, hogy néger ku*vák szopjanak, mégsem elégedetlenkedek és sírok miatta. Egyébként én a DVD lejátszómmal nagyszerűen tudok filmet nézni. Megveszem a boltban a filmet HA van rá pénzem és akkor megnézem itthon. HA nincsen, akkor pedig nem veszek filmet. Az, hogy az országban félmillióan torrenteznek, miért gondolod, hogy helyes is? Ha valamit tömegesen csinálnak az erkölcsileg elfogadott szerinted? Ez a logikád? Egyébként ha nem akarsz, ne térjünk ki, miért lenne jobb máshogy megszerezni mint 5 perc alatt ingyen letölteni. Ezt egy magadfajta büdösgyökér ingyenélő úgysem bírná felfogni.

2010. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
2010. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
67%
13:52: Vegyen a f.sz, amíg ingyé van. :D
2010. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
Épp ez az, hogy nincs ingyen. Ha mondjuk egy könyvet nem vennél meg, hanem lemásolnál attól az még nem válna ingyenessé. Fel tudod ezt dolgozni? ;)
2010. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

Könyveket veszek, mert nincs mindegyik meg e-bookba.

A példát ugyan értem, de a másik oldal álláspontján nagyvonalúan figyelmen kívül hagyom.

2010. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

A jelenlegi helyzet az, hogy ennek így vége.

[link]

2010. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!