Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ncoreon nőttem fel hova tudok...

Trendkivuli kérdése:

Ncoreon nőttem fel hova tudok regisztrálni ami hasonló torrent lenne?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 23:40
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
az aids-es négernek üzenem hogy senki sem sír és azért mert nem szívesen fizetek egy külföldi cégnek media mark spar tesco cora meg egyéb undorító kizsákmányoló szupermaketnek , nem tartom magam "büdösgyökér ingyenélő"nek...én még iskolába járok elég sok pénzbe van az is és igen jólesik egy-egy vizsga után egy jó kis filmet letölteni és megnézni, sajnos nem engedhetem meg magamnak hogy ha megtetszik egy film trailer alapján akkor egyből megvegyem magamnak, persze gondolom te sz*rod a pénzt és van bőven vagy különben nem tudom hogy mire jár a szád, persze az írásodból látszik is hogy egy indulatos bunkó vagy aki megszagolja a saját fingját is mert annyira el lehetsz szállva magadtól.
2010. jún. 20. 18:38
 22/47 A kérdező kommentje:
nekem még a 3000ftos filmek is sokba kerülnek, kitudnám fizetni ,de ezt az összeget akkor már inkább a csajomra költöm:-) üdv te köcsöglakó:-)
2010. jún. 20. 18:41
 23/47 anonim ***** válasza:
OP is a fag.
2010. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Van másiiiik! Egyik-másik már megy, nyugi.
2010. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

és ez a legelszomorítóbb hogy ilyen nyomorékokkal volt tele az ncore,ezért nem jutott be sok más ember aki tényleg megérdemelné, megszünt az ncore...és akkor mi a fakk van? én is voltam 6 nagyobb oldalon,van még abból 3,az is elég,legalább nem elsz tele szarásig a könyvjelzőtáram...

sok idióta azt hiszi megállt az ncore,akkor megszünt a torrentezés.

2010. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
4%
Nem szórom a pénzt. Olyan nehéz felfogni, hogy be is lehet osztani a pénzt arra amire tényleg szükséged van? Én is jártam iskolába, és kibírtam, hogy ne nézzek filmet a nehéz napok után. Kivettem a könyvtárból egy könyvet és olvastam, vagy egyéb más dolgot, ami számomra jogosan elérhető. De mit is magyarázom ezt neked? Pont én vagyok az öntelt amikor te veszel el magadnak mindent, mert szerinted annyira király vagy, hogy az neked jár?
2010. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
22:27: Mond, ki válogatja ki, hogy valaki megérdemli vagy nem? Ha volt ismerősöd, bejutottál, ha fizettél bejutottál kb így működött.
2010. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Már nem azért én, nem védek senkit, de sajnos 3000 Ft k..rva sok pénz. Abból eszek egy hétig. Én dolgozom, de nem engedhetem meg magamnak, hogy ha megjelenik egy film vagy pc-s játék akkor elmennyek egy centerbe és megvegyem. Hozzátenném egy 16.000 Ft játék amit lehet megunok 5 perc alatt mert ragyi az megéri szerintetek? Nem értem hogy akik csinálják, akik eleve a pénz tetején üldögélnek miért kell 16000-et elkérni egy szutyok játékért? Igenis torrentezem, sajnos a mai világban már nincs mit szégyelni egy kis kummantás miatt. Ha van egy ezresem elviszem inkább a párom fagyizni.


24/F

2010. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

100%osan egyetértek az utolsó kommentezővel

és köszönöm a válaszotokat jó kis vitatéma volt szerintem

üdv

2010. jún. 21. 14:07
 30/47 anonim ***** válasza:
Van amikor nekem sem telik rá, amikor nem engedhetem meg magamnak. Akkor nem veszem meg és elmegyek fagyizni, olvasok egy jó könyvet, sétálok a párommal, nyelveket tanulok és képezem magam. Még mindig nem értem, hogy ha nem tudod kifizetni, miért kell kényszeresen ahhoz ragaszkodni, hogy neked az már pedig jár és mindenképpen megszerzed magadnak.
2010. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!