Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Le tudom cserélni a gépemen a...

Le tudom cserélni a gépemen a Windows 10-et Windows 7-re?

Figyelt kérdés

A gépem adatai:

Core I5 4460 CPU 3.20GHz

8GB DDR 4 ram

250GB Samsung 860 EVO SSD

2TB WD Red HDD

NVIDIA GeForce GTX 750 videokártya

Realtek PCIe GBE Family Controller hálozat



2018. júl. 23. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy le tudod cserélni, de nem értem, hogy miért akarnál egy elavult OS-t használni.
2018. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mert a Windows 7-en legalább le tudom tiltani a frissítéseket, es amíg az volt a gépen nem fagyott le sosem.

A 10 pedig minden bekapcsolásnál frissít, lassabban futnak rajta a programok, nem olyan stabil a gépen mint a 7 volt

2018. júl. 23. 14:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Valamit te csinálsz rosszul. A konfigodból ítélve játszol a gépen, nem jársz jól a Win 7-el.
2018. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem játszom rajta, grafikai dolgokra használom (adobe programok).

7-en egyszer sem fagyott ki a photoshop vagy illustrátor munka közben, mióta szervizben rátették a 10-et azóta legalább óránként összeomlik minden.

Pedig ez a 10-es még legális is, ami előtte volt Windows 7 azt én töltöttem le ncore-ról, és sokkal jobb volt.

2018. júl. 23. 14:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak gondok a win10-l.

A nagybátyám gépét és a sajátomat is újba kellet raknom, mert a drágalátos win10 frissítései el rontották a rendszert és mindig kék halál újraindult.

Tele van reklámokkal a startmenü, játékokat felrak stb.

Ennél a rendszernél az ingyenes Linux android is sokkal jobb nála ennél a f...s win10-nél. Mindenki térjen vissza win7-re 8.1-re vagy linux-ra, és többet nem lesz kék halál fagyás stb kond.


Ezért a f..s ért füzesek 20 ezret, hogy közbe tele van reklámmal, mi ez a fa...........ság.

Androidos telot meg vesszem semmi reklám nincs benne, pedig ingyenes rendszer, szintén a Linux is.

Most nagyon felhúztam magam ezért a rendszerért.

Win7-nél sose volt egy bajom sem.

2018. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, csak a te drágalátos androidod azt is tudja, hogy melyik percben hol vagy, még jó hogy nem kell külön fizetni érte. A Win10-zel meg semmi baj nincs, alig frissít néha, sosem omlik össze. Ha valami probléma van az a gép hibája nem az operációs rendszeré.
2018. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Win10 is kémkedik utánad.

Ne beszélj hülyeséget, itt gyakorin soknak van gondja a win10-l. Ne magyaráz hülyeséget mindannyiunk gépe rossz.

2018. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy kémkedik utánad az is. De miért beszélsz erről a társaságról ennyire általánosítva?
2018. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elmondom a véleményem és tapasztalatomat.

Mikkor feltelepítem a win10-t, egyből rakja fel a játékokat stb appokat a win10. :(

2018. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Win 10 egy erőszakos, hirdetésekkel teli, gyári állapotában használhatatlan operációs rendszer, de néhány módosítás után (amiket egyszer kell megcsinálni) kapsz egy gyors, atomstabil, jól használható rendszert helyette.

Én ez alapján a leírás alapján szoktam telepíteni: [link]

2018. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!