Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép szerintetek jó? Nem...

Mark567 kérdése:

Ez a gép szerintetek jó? Nem akarok komolyabb játékokat futtatni rajta. Pl. Sims4, Nfs Rivals

Figyelt kérdés

[link]


A válaszokat előre is köszi! :)


2018. júl. 25. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyiért nem rossz, viszont a tápegységet biztosan cserélned kell egy minőségi darabra. Kacat tápokat szoktak ezekbe rakni, ami aztán egyszercsak megkergül és elhamvasztja az egész gépet. :D (jó kicsit erősen fogalmaztam :D)


De tényleg cseréld. Ajánlott Be Quite! Sytem Power 8 400W vagy Cooler Master MasterWatt Lite 400W le cserélni.

2018. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
System Power*
2018. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó a gép igen, viszont szerintem használt piacon kb fele ennyiből vehetnél hasonló gépet, érdemes lenne szét nézned.

Régebbi fajta i5-öst nézz essetleg.

Illetve pl. ebyte.hu-n szoktak olyant, hogy régebbi irodai gépekbe dobnak egy gt 1030-at, 1050-et és még 100 ezer alatt is meg veheted, több rammal...

2018. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen a válaszokat! :)
2018. júl. 25. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!