Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs hang a gépemen?

Miért nincs hang a gépemen?

Figyelt kérdés
Egyik nap még semmi problémával sem találkoztam, minden jó volt. Utána annyit vettem észre, hogy a hangjelnél egy kis x van. Próbálkoztam már mindenféle driverrel. Naprakész a driver még sincs hang. Megpróbáltam másik géphez csatlakoztatni a hangfalamat, úgy viszont működött. Megpróbáltam egy fülhallgatót csatlakoztatni, viszont az se működött.

2018. júl. 28. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben látszik az integrált hangkártya?
2018. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, látszik. Itt egy kép róla: [link]

Szerinted a driver újratelepítése megoldaná a problémát?

2018. júl. 28. 10:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel nincs telepítve az alaplapi hangkártya a gép a videokártya által hasznalt amd high def.hdmi kimenetet próbálná használni ami úgy működne ha lenne egy tv rádugva ugye ami hdmivel rendelkezik valamint hangszóró bevan építve. Nézz szét az alaplapot gyártó honlapján és töltsd le a legfrissebb drivert és utána ne felejtsd el átváltani a hangot amd ről.
2018. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Alaplap típusa? Keress hozzá a gyártói honlapon hang driver-t.


De egyébként már látszódnia kellene így is, hogy nincs hozzá driver, mert az alap Windows hangdriver is képes meghajtani, csak gagyi minőségben.


Mostanában nem volt vihar nálatok?

2018. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vihar esetén mindig áramtalanítom a gépet, szóval az is kizárható ok. Az alaplap márkáját hol tudom megnézni, mert csak így ennyit látok hogy HP invent.
2018. júl. 28. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobb-click Start menu > Command Prompt (cmd). Írd be: wmic baseboard get product,Manufacturer,version,serialnumber parancsot aztán Enter. Vagy windows gomb +R es beirod msinfo32 és enter majd itt lecsekkolod milyen alaplapod van.
2018. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, megvan az alaplap Hewlett- Packard 3029h
2018. júl. 28. 12:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg BIOS-ba nézz utána, nincs e letiltva.
2018. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is, de sajnos arra se tudok rájönni melyik gomblenyomással lehetséges az, hogy a BIOS-ba lépjek. Próbáltam már az F10, F9-et is, de az is semmi.
2018. júl. 28. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!