Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win10 folyamatosan eldobja a...

Win10 folyamatosan eldobja a netet?

Figyelt kérdés

Adott egy új (7 hónapos) gép, Win10 x64 rendszerrel, Realtek® GbE LAN chip (10/100/1000 Mbit) lannal. 2-3 hete csinálhatja* a Win10, hogy eldobja a netet. Nem ír ki semmi hibát, egyszerűen csak nem tölt be semmit, nincs adatforgalom. Újraindítás után egyből jó.


*Azért feltételes, mert UPC net, ami eleve egy rakás szar, és ha nincs itthon másik gép, nem tudom lecsekkolni, hogy a szokásos upc hiba vagy csak a gépemen a Win nem akarja, hogy netezzek.


Mi lehet a gond? Driverekkel és OS-sel egyaránt naprakészen tartom a gépet.



2018. júl. 28. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt így megmondani elég nehéz mert nagyon sok oka lehet igazábol kéne egy másik gép amiről lehet tudni h jó azzal is ugyanezt csinálja mert akkor valószínű szolgáltató esetleg ha van rútered lehet az csinálja. Akár egy hibás upc modem is lehet.
2018. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Torrentezel? Azt nem bírja el a UPC-s router.
2018. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Úgy fest a modem lesz a ludas, lehet melege van, mikor eldobja a netet akkor tűz forró.


#2 Ezt honnan veszed? 12 éve torrentezek gond nélkül UPC nettel/modemmel.

2018. júl. 31. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy nekem valamiért nem bírja el évek óta, lófac a router, amit adtak.
2018. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy nem bírja el?

Nekem mindig sikerült elérnem az adott csomagnak megfelelő sebességet (néha többet is), és a modemmel sem volt soha semmi gond, 500-as net bekötésekor lecserélték egy modernebbre, de azzal sincs gond, vagy legalábbis eddig nem volt.

2018. aug. 1. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!