Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ryzen 7 1700 bios frissites?

Ryzen 7 1700 bios frissites?

Figyelt kérdés
Ryzen 7 1700 hoz rendeltem egy asus prime b350m-e alaplapot. Szerintetek kell biost frissiteni? Es ha igen akkor tudom úgy, hogy mar arrol a gépről toltom le a bios frissitest pendrive ra? (Nem csinaltam meg ilyet)
2018. júl. 31. 06:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudni fogod róla szerintem, 0405-ös bios verziótól tudja kezelni elvileg: [link]


Így tudod frissíteni a bios-t* (kövesd a leírást, pontosan): [link]


de ahogy nézem, ez az alaplap már tud usb nélkül is biost upgradelni: "EZ Flash 3

Update the BIOS via the internet, without leaving the BIOS interface." (oldal legalján, One-Stop Controls)


* azt mondja, ha nem tartod szükségesnek, ne frissítsd, de ha fontosnak találod akkor felrakhatod az utolsót, ami elvileg sebesség javításokat tartalmaz

[link]

2018. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell hozza (amugy meg nem mukodne)
2018. júl. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennék, hogy Ryzen esetén soha nem árt a BIOS frissítése. Rengeteget javultak a kezdeti állapotukhoz képest (ami katasztrófa volt), illetve az AMD is folyamatosan adott ki újabb és újabb AGESA kódokat, amik segítettek a memóriakompatibilitáson, és a stabilabb működésben.
2018. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!