Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen használt laptopot vegyek?

Milyen használt laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is bocsi, ha hülyeségeket írok, de lány vagyok ebből adódóan egyáltalán nem értek professzionálisan a laptopokhoz/számítógépekhez.


Szóval, a mostani DELL Notebook-omról szeretnék váltani egy laptopra. Különös problémám nincs ezzel, de már sajnos idejét múlt, egyre többet lefagy. Internetezésre, irodai munkavégzésre és játékra alkalmasat keresek, játék alatt a The Sims 2-őt (vagy akár) a The Sims 4-et értem.

Sajnos nincs sok pénzem rá, nagyon maximum 70.000 Ft, ezáltal főként használt laptopok érdekelnek. Kérlek titeket, hogy pontos megnevezést írjatok.



2018. aug. 2. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Hastnáltan ne nagyon vegyél...

PCX.hu oldalon válogass és ott megtalálsz ami lyó ea játékokhoz...

Nézz szét Google on hogy EAGamesra mik jók és rakasd össze a PCX el.

Vagy esetleg Extreme Digital ott találsz egybegépet újonnan úgy 70E és 85E között.

Talán Media Markt :)

2018. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nekem mindenképp laptop kellene a munkámból adódóan.
2018. aug. 3. 07:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nézelődj PCX.hu vagy extreme digitalon az utóbbin valószínűleg találsz számodra jó laptopot.
2018. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


ez tudom nem laptop de ez újonnan van.Megy rajta a The sims 4 is:)

vagy

[link]

67E FT szintén megy a sims 4

2018. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és PCX.hu teljesen megbízható
2018. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. aug. 4. 09:16
 7/8 anonim ***** válasza:
szívesen :)
2018. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 comprad válasza:

Itt egy év garanciával találsz bármilyet, de egyedi igényekre is tudnak ajánlani:

[link]

Én is használtat preferálom, mert az új noname-hez képest itt tartós, márkás, nagyobb teljesítményű gépet lehet beszerezni. A DELL, HP márkákat ajánlom, internetezésre szinte bármelyik jó, ha játszani is akarsz akkor sok RAM és erős proci kell... Kérj tőlük nyugodtan tanácsot.

2018. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!