Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hangkimeneti eszköz...

Nincs hangkimeneti eszköz telepítve. Nem mutatja/érzékei a hangszórót. Megoldás?

Figyelt kérdés
3 napja annak hogy a Kasperksy Total Security 2019-t letöröltem a gépemről a próbaverzió lejárta után. Előtte semmi baj nem volt a géppel,minden tökéletesen ment. Viszont miután letöröltem a már említett vírusirtót elkezdődött ez a kálvária. Sem hang nincs a gépen,a hangszóró mellé is az (UNKNOWN) szöveg ordibál. Keresetem a drivert,letöltöttem de nem telepíti mert állítólag nincs a gépben kompatibilis cucc. Végső esetben az alaplapból is kivettem az elemet hátha megjavul. Nem így történt.

2018. aug. 3. 14:48
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja igen még annyit elfelejtettem mondani hogy ugyan az eszközkelezőben megjelenik maga a Realtek High Definition Audio a játékvezérlőknél és próbáltam törölni majd visszarakni de a sárga kis felkiáltó jel ott van. Az eszkö leírásban ezt adja ki 39-es hibakóddal: "A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja betölteni az illesztőprogramot. Az eszközillesztő sérült vagy hiányzik. (Kód: 39)


Objektumnév nem található."

2018. aug. 3. 14:54
 2/8 Nilux15 ***** válasza:
Rakd újra a driver-t lehet vírusnak észlelte az a szar és letörölt egy fájlt.
2018. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Újra próbáltam már rakni de nem jött össze. Vagy a 39-es hibakódot írja ki,vagy azt,hogy nincs kompatibilis hardver telepítve.
2018. aug. 3. 17:04
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Jelenleg így áll a helyzet. A halványabb eszközök a rejtett eszközök megjelenítése miatt látszanak.

2018. aug. 3. 17:10
 5/8 Nilux15 ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ncO8vekrfao

Próbáld meg ezt megcsinálni.

2018. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké!! A Biosban lépkedve egy "Away Supper Mode" nevű cuccot kellet kikapcsolni és megjavult. :D Nem tudom hogy miért állítódott el,én nem cseszekedtem ott. Valszeg a Kaspersky cseszett valamit vele. Minden esetre köszönöm a segítséget! :)
2018. aug. 3. 17:39
 7/8 A kérdező kommentje:
* Away Mode Support
2018. aug. 3. 17:40
 8/8 Nilux15 ***** válasza:
Na,rendben örülök hogy megoldódott a problémád :)
2018. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!