Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok az Auna Mic 900...

Hogyan tudok az Auna Mic 900 WH mikrofonomra ami ugyan az mint az Auna Mic 900 B, csak utóbbi a Black színű (fekete), utóbbi a WH az a White az az (fehér) zajszűrést tenni? .

Figyelt kérdés
A lényeg az az hogy hallatszik némi zaj a felvételeimben és a live streamben is, és ezért szeretnék nem utólagosan, hanem egy az egyben zajszűrés csökkentést tenni rá, hogy mikor liveolok akkor nem lehessen semmiféle pici apró zúgást sem hallani a közvetítésben ami a zúgást okozhatja azt a gép ventilátora is okozhatja ami amúgy nem hangos, de azért lehet hallani egy picit, akkor amikor csend van, és szerintem ennek a hangja hallik be, de hangbeállításokban nem találok olyan funkciót ahol be lehet kapcsolni ehhez a mikrofonhoz a zajszűrést, letöltöttem az alaplapomhoz tartozó MSI Z370 Gaming Pro Carbon AC alaplapomhoz tartozó Realtek HD Audio-t, de az nem érzékeli az én USB-s Auna 900 WH mikrofonomat, és a zajszűrést sem tudom beállítani ott, vagy csak nem találtam meg, a másik mikrofonomhoz sem, de ami biztos nem érzékeli az Auna mikrofonomat itt, így azt csak a hangkezelőben látom és tudom állítani.
2018. aug. 6. 16:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!