Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha sok játék van feltelepítve...

Ha sok játék van feltelepítve másodlagos winchesterre, az a gépnek ártalmas vajon?

Figyelt kérdés
Van 1TB winchesterem, amit külön arra szolgál, hogy játékokat telepítsek rá, és innen futtassam. De mikor végeztem a játékot, átvittem vagy bármi, nem mindig van kedvem törölni. Úgy vagyok vele, helyem van, így nem törlöm. Baj, ha sok játék van egyszerre a gépen? Pl 5-6 darab?

2018. aug. 7. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 100 is, nem okoz gondot.
2018. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig elfér, addig rendben. Arra figyelj, hogy az ilyen-olyan szolgáltatásokat állítsd le (és az automatikus indításukat tiltsd le), ha nem használod a játékot éppen: steam, origin, uplay, mert ezek foghatnak a gépen.
2018. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem összesen 82 játék van a gépemen, igaz van hozzá 5 terrányi tárhelyem. Annyi játékot raksz fel amennyit a tárhelyed enged. Azért valamennyi szabad helyet hagyj.
2018. aug. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :D


GTA 5, mAFIA3, AMI ÉPP FENT VAN MÉG JELENLEG :d

2018. aug. 8. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!