Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szar a gépem?

Miért szar a gépem?

Figyelt kérdés

CPU: FX-6100

RAM: 14GB

GPU: NVIDIA GTX750Ti 4GB DDR5

Alaplapot sajnos nem tudom


Néztem benchmark videókat ezzel az összeállítással és egyik játék se volt low grafikás, hanem mindegyik max grafikán volt (world of tanks, gta5, csgo, no man’s sky, stb.) Nálam, az én gépemen meg minden fos; alacsony/közepes grafika. A közepes ritkább. De még a nagy gépigényű játékokat is elvitte a videóban tesztelendő gép. Lehet ez alaplapi gond is vagy a hardverek nem képesek “együtt” dolgozni vagy mi lehet a gond? A CPU meg az alaplap az kb 10 évesek, a GPU pár hónapos úgy szint a RAM. Kérlek segítsetek!



2018. aug. 8. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Én ezért hiszek egyedül azoknak a videóknak, amiket én csinálok. Egyébként lehet, hogy a videokártyát csak pár hónapja vetted, de ettől még az is már 5 éves, és már akkor is alsó-középkategóriásnak jött. Manapság az ereje nem sok mindenre elég.
2018. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen benchmark tesztek kozel nem hihetok mindig. Sok masik tenyezo is bezavar, amitol te sosem fogod elerni a videoban latottakat. Foleg a felbontassal szoktak parasztvakitani.

A Gpu-d lehet nalad par honapos, de valamelyik raktarban legalabb 4 evet porosodott.

Az mar kesz vicc hogy a WoT egy mostani kozepkategorias gepet is megizzaszt max beallitason, nemogy egy idejetmult 6100-et.

Linkeld be a videot is.

A geped nem xar, csupan ennyire kepes.

2018. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok, hogy régiek a cuccok a gépemben?
2018. aug. 8. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Te magad is irtad hogy 10 ev. Embernek is sok, gepnek meg rengeteg.
2018. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MGéza ***** válasza:
100%
Az a max grafika általában úgy működik, hogy pár gpu zabáló beállítás kilőnek, mint például az élsimítás. Na ez egy olyan dolog, ami az erősebb kártyákat is meg tudja fektetni, 16X simítást bekapcsolva például egy GTX 1060 6Gb sem mindig képes tartani a 60fps-t FHD felbontáson. De ilyen például az árnyékok minősége, a fény, a tükröződés effektek példának okáért. Rengeteg trükközési lehetőség van, ami gyengébb gpu esetén nem okoz olyan nagyon érezhető visszaesést a látványban, de végeredményben sokat számít.
2018. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg a tuning is sokszor evidencia, de folyékony nitrogénes egy 100-ból legjobb kártyán deliddelve, forrasztva :D
2018. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
A gép nem tud szarni, ha a tiéd képes erre, akkor biztos azért van, mert rátöltöttél egy csomó fost.
2018. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!