Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wish-röl vásároltam pendrivert...

Wish-röl vásároltam pendrivert ez hogy van?

Figyelt kérdés
A wish web shopból vásároltam egy 2TB pendrivet és az van vele hogy számítógépeken tökéletesen működik mutatja majdnem 2tb ott is viszont dvd,tv,xbox360 már nem ismeri fel csak a pc ez miért van?

2018. aug. 8. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy van, hogy levettek téged mint a gatyát, és akkor még szépen fogalmaztam. Hacsak nem valami több száz ezres Pendrive-ról beszélünk, akkor az sosem lesz 2 Terabyte. A Windows felismeri mint két terabyte, mivel ezek úgy vannak beállítva, hogy az ember eleinte örüljön neki amit lát, persze aztán, ha elkezded átmásolni a tartalmat akkor meg egy ideig megy és ha megtelik (kb. 10 Giga körül ezek megszoktak) akkor elkezdi felülírni a már rajta lévő adatot. őgy téve mintha még mindig probléma nélkül menne a másolás, persze ez egy ördögi kőr mivel sosem lesz rajta az a kívánt mennyiség.
2018. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De itt van erről egy jó kis videó: https://www.youtube.com/watch?v=Kix3JKn08OU
2018. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És ez így legális? Hogy így becsapják ez embert?

De ettől függetlenül még most sem értem hogy miért nem ismeri fel a lejátszó eszközök.

2018. aug. 8. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinabol, malajziabol vagy hasonlo orszagbol rendeltel egy ismeretlen emberketol, szerinted szamit, hogy legalis-e?


A wishen csak kacat aprosagokat szabad venni, vicces merokanalat peldaul, de mar ruhat is tup nagy riziko ottani eladoktol rendelni (ez piacter, nem egy ceg).

2018. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2 okbol lehet hogy nem ismerik fel:


- Az atirt tarhely miatt, ami hibakhoz vezet

- nem ismerik a filerendszeret, szamitogepen megprobalhatod formazni NTFS-re vagy amit kezelnek az eszkozeid, de sanszos, hogy az is hibaba fog utkozni.

2018. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legalitás kapcsán nem tudom mennyire az, mivel a termék nem tudja azt amit írnak róla ezért ez egy helytelenül ill. félrevezetően reklámozott hirdetés, de ezt inkább az oldallal kéne megbeszélned. Az eszközök meg azért nem ismerik fel mivel mint a videóban is elmondták, csak a Windows ismeri fel mint 2 TB-os pendrive mivel csak arra kalibrálták, a többi lejátszó ill megjelenítő eszköz meg úgy mondva nem tud vele mit kezdeni .
2018. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

iszonyat jót röhögtem, 9€ 2TB :-D

Az jó eséllyel maximum is 4GB :-D

2018. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jézusom, állat dolgok vannak ezen a Wish -en.

És van aki elhiszi hogy 1/10 áron azt kapja!? :-D

2018. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
460.000Ft alatt nem latok 2TB pendriveot, ez nagyon akcios 1/100-ad ar :))
2018. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak összehasonlítás képpen itt ez a valódi 2 terás pendrive.

Te is ennyit fizettél érte?

[link]

Nem tudom elhinni, hogy még mindig van, aki beugrik ennek az átverésnek, hogy egy 2 terás pendrive-ot pár ezerért meg tud venni.

Azt meg végképp nem értem, hogy ha utólag fel tudtad tenni ezt a kérdést, akkor miért nem a vásárlás előtt kérdezted meg, hogy megéri e megvenni ezt az izét.

2018. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!