Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Az alaplapom egy idő után azt csinálta,hogy mikor próbáltam bekapcsolni a gépet nem jött elő semmi. Aztán ha 1x bekapcsol akkor azt írja ki, hogy nem tudott bootolni sokszor. Aztán amikor eljutna a Windows10 boot hoz a Windows10 nem tölt be. Ma reggel ujratelepitettem a gépet és amikor a telepítő újraindította a gépet akkor sem kapcsolt vissza. Olvastam hogy BIOS updatettel meglehet oldani de nekem a legfrissebb BIOS update van rajta. Tudna valaki segíteni?


Gépem:alaplap: ASRock g41m-vs3

Processzor: core 2 quad

VGA: GT 1030

HDD:WD blue 1TB



2018. aug. 12. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első dolog ilyenkor mindig kiporszívózni a gépet sokszor megoldja ez is a problémát.

+ amúgy ha betörik a monitor akkor is videokártya és BIOS frissítésel fogják kezdeni.

2018. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tápegységet lehagytad, de nem baj, gondolom Codegen vagy hasonló...

Ha szerencséd van csak tápegység csere, ha nincs akkor alaplap is.

2018. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, Táp: FSP hexa 400w
2018. aug. 12. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg,hogy a proci körül van-e az alaplapon púpos kondenzátor. Lehet,hogy ez okoz gondot.
2018. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs púpos kondenzátor. Megpróbálom ujratelepíteni a bios updatet hátha csinálna neki valamit
2018. aug. 12. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Vinyócsere? nekem is ez van ha el megy az áram. órákig űlök a gép mellet egy kalapáccsal a kezemben hogy működjön már.(a kalapács csak dísz)lehet hibás a vinyód eggyik szektorja és az lehet hogy pont a BOOTSECTOR (boot szektor= amiről bootol a gép,hdd és ssd nél is, amire leges legelősször telepíted a rendszeredet azon lessz a bootszektor.)nézd meg másik vinyóval vagy ssd vel hátha működik.
2018. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!