Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy i7-8700 hoz elég a gyári...

Egy i7-8700 hoz elég a gyári hűtő vagy érdemes venni hozzá egy komolyabbat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jó a házadnak a légellátása, és mivel szorzózáras proci (nincs lehetőséged OC-ra) ezért szerintem elég neki a gyári hűtő. (Ha nem lenne elég nem adnák hozzá).


Viszont én mindig szívesen látok egy komoly hűtést a procikon, mivel a processzor pont egy olyan alkatrész ami meghálálja ha törődik vele az ember.


Szóval, ha nem érzel feltétlen késztetést arra, hogy vegyél egy másik hűtőt, nem kötelező mivel mint írtam ez is tökéletesen elvégzi a munkát, de ha egy kis esztétikai ill. mechanikai felfrissülésre vágysz akkor nyugodtan nyomj rá egy erősebb hűtőt.

2018. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valamivel meghajtod a procit, elég zajos a gyári hűtés, tapasztalat. Ha ez nem zavar, végül is maradhat, de ilyen 5k körül is már sokkal jobbakat árulnak.
2018. aug. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!